Zakończone Projekty

Lubczykowa

Plewiska

Realizacja zakończona zimą 2016 / 2017 r.

Lubczykowa


Zespół czterech nowoczesnych mieszkań.

Lubczykowa to zespół czterech nowoczesnych mieszkań w zabudowie szeregowej, położonych na działkach (z prawem wyłącznego korzystania) o pow. od 160m2 do 286m2.

Na każdej z nich znajdują się dwa miejsca parkingowe oraz ogródki o pow. od 64m2 (segmenty środkowe) do 167m2 i 187m2 (segmenty skrajne). Ogrody bardzo słoneczne – od strony południowo – zachodniej.

Własny
ogródek
Własne miejsca
parkingowe
Świetna
lokalizacja

Atutem jest wyjątkowy układ pomieszczeń.

Powierzchnia użytkowa każdego lokalu wynosi 74,13m2, do niej dodajemy gratis poddasze do adaptacji na kolejny pokój (ok. 20m2), co daje nam łączną powierzchnię 94,5m2.

Ogromnym atutem jest układ pomieszczeń: salon z jasnym aneksem kuchennym ma powierzchnię blisko 30m2, w wiatrołapie miejsce na dużą szafę, wygodna toaleta z oknem.

Lubczykowa

Opinie naszych Klientów


Deweloper z dużym doświadczeniem w branży nieruchomości, godny polecenia. Pani Luiza bardzo konkretna, słowna i punktualna. Mieszkanie ciekawie zaprojektowane. Jesteśmy zadowoleni.

Alicja Kandziora-Mleczak

Deweloper godny polecenia. Jestem bardzo zadowolona z jakości wykończenia mieszkania. Rozkład pomieszczeń idealny. współpraca pomiędzy kupującym a deweloperem na najwyższym poziomie. POLECAM!!!

Basia Urbaniak

Pełny profesjonalizm i bardzo dobry kontakt z deweloperem. Jestem bardzo zadowolona z mieszkania i polecam z całego serca.

Joanna Alves Santos

Świetna lokalizacja, cicho i przyjemnie, przestronne wnętrze jak na niewielki metraż

Kamil Leszczak

Mieszkanie rewelacyjnie zaprojektowane i wykończone zgodnie z projektem. Deweloper zadbał o najdrobniejsze szczegóły i wysoką jakość materiałów. Pełen profesjonalizm. Jestem baaardzo zadowolona i jak najbardziej POLECAM!!

Ligia Gołębska

Po 3 latach jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania mieszkania. Jednak co najważniejsze i raczej nie zdarza się u deweloperów to świetna obsługa po sprzedaży lokalu! Dzwoniąc z nawet najbardziej błahym problemem zawsze uzyskiwałem natychmiastową pomoc. Gorąco polecam!

Paweł Leszko

Również po współpracy z GRAND Project mogę się wyrazić w samych superlatywach. Bardzo dobry kontakt i super podejście do sprawy. Pełne zaangażowanie w celu uzyskania satysfakcji klienta 🙂 Polecam!

Paweł Marciniak

Deweloper Grand Projekt spełnił moje oczekiwania. Przede wszystkim bardzo dobry kontakt na każdym etapie budowy . Dobrze przemyślany układ pomieszczeń . Budynek dobrze ocieplony . Dom oddawany z pełną infrastrukturą wokół , co nie zawsze się zdarza u innych deweloperów.

Polecam

Henryka Gawrońska

Bardzo polecam dewelopera. Zawsze frontem do klienta, bezproblemowy kontakt, dobra jakość, przemyślane projekty.

Maciej Brusiło