Zakończone Projekty

Lubczykowa

Plewiska

Realizacja zakończona zimą 2016 / 2017 r.

Lubczykowa


Zespół czterech nowoczesnych mieszkań.

Lubczykowa to zespół czterech nowoczesnych mieszkań w zabudowie szeregowej, położonych na działkach (z prawem wyłącznego korzystania) o pow. od 160m2 do 286m2.

Na każdej z nich znajdują się dwa miejsca parkingowe oraz ogródki o pow. od 64m2 (segmenty środkowe) do 167m2 i 187m2 (segmenty skrajne). Ogrody bardzo słoneczne – od strony południowo – zachodniej.

Własny
ogródek
Własne miejsca
parkingowe
Świetna
lokalizacja

Atutem jest wyjątkowy układ pomieszczeń.

Powierzchnia użytkowa każdego lokalu wynosi 74,13m2, do niej dodajemy gratis poddasze do adaptacji na kolejny pokój (ok. 20m2), co daje nam łączną powierzchnię 94,5m2.

Ogromnym atutem jest układ pomieszczeń: salon z jasnym aneksem kuchennym ma powierzchnię blisko 30m2, w wiatrołapie miejsce na dużą szafę, wygodna toaleta z oknem.

Lubczykowa

Opinie naszych Klientów


Decyzję o rozpoczęciu poszukiwań naszego nowego M podjęliśmy tuż przed narodzinami córeczki, ponieważ zastanawialiśmy się, jak będziemy funkcjonować w małym mieszkaniu na 3 piętrze bloku bez windy na Ratajach. Mieszkaliśmy przy Rondzie Rataje, które po „udanym” remoncie i rozszerzeniu strefy parkowania w centrum miasta, stało się udręką dla wszystkich mieszkańców. Mieliśmy zdecydowanie dosyć. Jednego dnia robiąc porządki w szafie, trafiliśmy na foldery deweloperów, które zostały nam po wizycie na targach mieszkaniowych. Wśród nich był też prospekt Grand Project z inwestycją w Dąbrówce. Wiedzieliśmy, że wszystkie domy rozeszły się na pniu, ale stwierdziliśmy, że z pewnością szykują kolejną inwestycję. Szukaliśmy naszego kąta po obrysie dzielnicy Grunwald, weszliśmy na stronę dewelopera i była tam oferta bliźniaków w inwestycji Nowe Kotowo, co przyciągnęło naszą uwagę. Początkowo twierdziliśmy, że 83m2 to za mało, jak my się pomieścimy? Było to na początku lutego, przez tydzień chodziło to nam po głowie, a może jednak? Może warto pojechać chociaż zobaczyć, bo fajny układ, duże okna, dwa cenne miejsca parkingowe (bo na Piastowskim czasem godzinę szukaliśmy miejsca) no i wymarzony ogród. Szybkie rozeznanie w necie, udało się znaleźć filmik na YouTube z głosem Pani Luizy (o kurczę, to nasz dom!). Potem sprawy potoczyły się już bardzo szybko, na popołudnie 11 lutego umówiliśmy się na wizję lokalną, 12 lutego rano podjęliśmy decyzję o zakupie, a umowę rezerwacyjną podpisaliśmy w Walentynki. W marcu, w dniu planowanej wizyty w kancelarii notarialnej urodziła się nasza córeczka, w ciągu kilku tygodni wiedzieliśmy, że zakup większego kąta był właściwy. Mieszkamy na „Nowym Kotowie” od listopada i bardzo cenimy sobie ciszę, spokój, komfort i… rachunki, ponieważ okazało się, że zimą są na podobnym poziomie co w bloku czynsz. Co najlepsze, mieszkamy w mieście, a czujemy się trochę jak na wsi, nie jesteśmy tutaj no name. Na ulicy każdy z sąsiedztwa się przywita, zagada, a nasza roczna córeczka będzie miała co najmniej trójkę koleżanek i kolegów z sąsiedztwa w tym samym wieku.

Sandra, Laura & Łukasz

Pozostałe opinie

Deweloper z dużym doświadczeniem w branży nieruchomości, godny polecenia. Pani Luiza bardzo konkretna, słowna i punktualna. Mieszkanie ciekawie zaprojektowane. Jesteśmy zadowoleni.

Alicja Kandziora-Mleczak

Deweloper godny polecenia. Jestem bardzo zadowolona z jakości wykończenia mieszkania. Rozkład pomieszczeń idealny. współpraca pomiędzy kupującym a deweloperem na najwyższym poziomie. POLECAM!!!

Basia Urbaniak

Pełny profesjonalizm i bardzo dobry kontakt z deweloperem. Jestem bardzo zadowolona z mieszkania i polecam z całego serca.

Joanna Alves Santos

Świetna lokalizacja, cicho i przyjemnie, przestronne wnętrze jak na niewielki metraż

Kamil Leszczak

Mieszkanie rewelacyjnie zaprojektowane i wykończone zgodnie z projektem. Deweloper zadbał o najdrobniejsze szczegóły i wysoką jakość materiałów. Pełen profesjonalizm. Jestem baaardzo zadowolona i jak najbardziej POLECAM!!

Ligia Gołębska

Po 3 latach jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania mieszkania. Jednak co najważniejsze i raczej nie zdarza się u deweloperów to świetna obsługa po sprzedaży lokalu! Dzwoniąc z nawet najbardziej błahym problemem zawsze uzyskiwałem natychmiastową pomoc. Gorąco polecam!

Paweł Leszko

Również po współpracy z GRAND Project mogę się wyrazić w samych superlatywach. Bardzo dobry kontakt i super podejście do sprawy. Pełne zaangażowanie w celu uzyskania satysfakcji klienta 🙂 Polecam!

Paweł Marciniak

Deweloper Grand Projekt spełnił moje oczekiwania. Przede wszystkim bardzo dobry kontakt na każdym etapie budowy . Dobrze przemyślany układ pomieszczeń . Budynek dobrze ocieplony . Dom oddawany z pełną infrastrukturą wokół , co nie zawsze się zdarza u innych deweloperów.

Polecam

Henryka Gawrońska

Bardzo polecam dewelopera. Zawsze frontem do klienta, bezproblemowy kontakt, dobra jakość, przemyślane projekty.

Maciej Brusiło