Zakończone Projekty

Osiedle Berłowa

Dąbrówka

Realizacja zakończona

Osiedle Berłowa


Atutem Osiedla Berłowa są ciekawe rozwiązania architektoniczne.

„Osiedle Berłowa” w Dąbrówce k. Poznania to kolejna inwestycja mieszkaniowa firmy Grand Project, skierowana dla wymagających Klientów, którzy poszukują wysokiej jakości, funkcjonalności oraz ciekawych rozwiązań architektonicznych.

W skład osiedla wchodzi siedem nowoczesnych domów wolnostojących, dwulokalowych (tj. łącznie 14 apartamentów), z tarasami, ogrodami (z prawem wyłącznego użytkowania) o pow. od 134 m2 do 242 m2 oraz garażami i miejscami postojowymi.

Osiedle w całości zagospodarowane – droga, miejsca postojowe i tarasy w kostce brukowej. Droga wewnętrzna oświetlona. Ogrody ogrodzone.

Własne ogrody
do 242m2
Miejsca postojowe
i garaże
Świetna
lokalizacja

Piękne i nowoczesne domy o wysokim standardzie.

Domy zostały wybudowane w podwyższonym standardzie deweloperskim, który obejmuje m.in.:

– okna 3-szybowe z roletami sterowanymi elektrycznie;

– okno tarasowe przesuwne;

– parapety wewnętrzne z konglomeratu;

– w łazienkach na piętrze ogrzewanie podłogowe;

– elektryczny napęd bramy garażowej (w apartamentach z garażem);

– na dachach panele fotowoltaiczne

Berłowa

Opinie naszych Klientów


Decyzję o rozpoczęciu poszukiwań naszego nowego M podjęliśmy tuż przed narodzinami córeczki, ponieważ zastanawialiśmy się, jak będziemy funkcjonować w małym mieszkaniu na 3 piętrze bloku bez windy na Ratajach. Mieszkaliśmy przy Rondzie Rataje, które po „udanym” remoncie i rozszerzeniu strefy parkowania w centrum miasta, stało się udręką dla wszystkich mieszkańców. Mieliśmy zdecydowanie dosyć. Jednego dnia robiąc porządki w szafie, trafiliśmy na foldery deweloperów, które zostały nam po wizycie na targach mieszkaniowych. Wśród nich był też prospekt Grand Project z inwestycją w Dąbrówce. Wiedzieliśmy, że wszystkie domy rozeszły się na pniu, ale stwierdziliśmy, że z pewnością szykują kolejną inwestycję. Szukaliśmy naszego kąta po obrysie dzielnicy Grunwald, weszliśmy na stronę dewelopera i była tam oferta bliźniaków w inwestycji Nowe Kotowo, co przyciągnęło naszą uwagę. Początkowo twierdziliśmy, że 83m2 to za mało, jak my się pomieścimy? Było to na początku lutego, przez tydzień chodziło to nam po głowie, a może jednak? Może warto pojechać chociaż zobaczyć, bo fajny układ, duże okna, dwa cenne miejsca parkingowe (bo na Piastowskim czasem godzinę szukaliśmy miejsca) no i wymarzony ogród. Szybkie rozeznanie w necie, udało się znaleźć filmik na YouTube z głosem Pani Luizy (o kurczę, to nasz dom!). Potem sprawy potoczyły się już bardzo szybko, na popołudnie 11 lutego umówiliśmy się na wizję lokalną, 12 lutego rano podjęliśmy decyzję o zakupie, a umowę rezerwacyjną podpisaliśmy w Walentynki. W marcu, w dniu planowanej wizyty w kancelarii notarialnej urodziła się nasza córeczka, w ciągu kilku tygodni wiedzieliśmy, że zakup większego kąta był właściwy. Mieszkamy na „Nowym Kotowie” od listopada i bardzo cenimy sobie ciszę, spokój, komfort i… rachunki, ponieważ okazało się, że zimą są na podobnym poziomie co w bloku czynsz. Co najlepsze, mieszkamy w mieście, a czujemy się trochę jak na wsi, nie jesteśmy tutaj no name. Na ulicy każdy z sąsiedztwa się przywita, zagada, a nasza roczna córeczka będzie miała co najmniej trójkę koleżanek i kolegów z sąsiedztwa w tym samym wieku.

Sandra, Laura & Łukasz

Pozostałe opinie

Grand Project wyróżnia profesjonalizm, zaangażowanie, pomoc na każdym etapie zakupu mieszkania i co ważne – wysoka jakość obsługi posprzedażowej. Nieruchomości mają podwyższony standard, jasny, przejrzysty oraz rozsądny układ pomieszczeń. Pani Luiza zasługuje na duże słowa uznania.

Adam S.

Deweloper z dużym doświadczeniem w branży nieruchomości, godny polecenia. Pani Luiza bardzo konkretna, słowna i punktualna. Mieszkanie ciekawie zaprojektowane. Jesteśmy zadowoleni.

Alicja Kandziora-Mleczak

Deweloper godny polecenia. Jestem bardzo zadowolona z jakości wykończenia mieszkania. Rozkład pomieszczeń idealny. współpraca pomiędzy kupującym a deweloperem na najwyższym poziomie. POLECAM!!!

Basia Urbaniak

Dziękujemy, że była Pani z nami od momentu wyboru mieszkania, aż do dzisiaj. Pani profesjonalizm, kultura osobista, uśmiech, dobre słowo były dla nas bardzo cenne. Współpraca z Panią była wspaniała. Każda uwaga z naszej strony była przyjmowana przez Panią z wielką uwagą i życzliwością. Każdy termin kolejnego etapu inwestycji zachowany. Życzę dalszych udanych inwestycji. Wszystkim potencjalnym klientom polecam Grand Project.

Bożena G.

Na pewno będziemy polecać inwestycje Grand Project, my ani trochę się nie zawiedliśmy, wręcz przeciwnie – jesteśmy pozytywnie zaskoczeni, jak sprawnie i bezproblemowo udało nam się kupić pierwsze mieszkanie i załatwić wszystkie formalności. 🙂

Ewelina C.

Deweloper Grand Projekt spełnił moje oczekiwania. Przede wszystkim bardzo dobry kontakt na każdym etapie budowy . Dobrze przemyślany układ pomieszczeń . Budynek dobrze ocieplony . Dom oddawany z pełną infrastrukturą wokół , co nie zawsze się zdarza u innych deweloperów.

Polecam

Henryka Gawrońska

Pełny profesjonalizm i bardzo dobry kontakt z deweloperem. Jestem bardzo zadowolona z mieszkania i polecam z całego serca.

Joanna Alves Santos

Świetna lokalizacja, cicho i przyjemnie, przestronne wnętrze jak na niewielki metraż

Kamil Leszczak

Bardzo dziękujemy za naszą współpracę. Od momentu naszego pierwszego spotkania, aż do zamieszkania wszystko było dopięte z Pani strony na ostatni guzik. Pani profesjonalizm i zdolność sprzedaży, a przy tym wysoki poziom zaangażowania, uśmiech, szybkość kontaktu – wszystko tak, jakbyśmy tego chcieli.

Kamila W. i Jakub Z.

Mieszkanie rewelacyjnie zaprojektowane i wykończone zgodnie z projektem. Deweloper zadbał o najdrobniejsze szczegóły i wysoką jakość materiałów. Pełen profesjonalizm. Jestem baaardzo zadowolona i jak najbardziej POLECAM!!

Ligia Gołębska

Bardzo polecam dewelopera. Zawsze frontem do klienta, bezproblemowy kontakt, dobra jakość, przemyślane projekty.

Maciej Brusiło

Po 3 latach jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania mieszkania. Jednak co najważniejsze i raczej nie zdarza się u deweloperów to świetna obsługa po sprzedaży lokalu! Dzwoniąc z nawet najbardziej błahym problemem zawsze uzyskiwałem natychmiastową pomoc. Gorąco polecam!

Paweł Leszko

Również po współpracy z GRAND Project mogę się wyrazić w samych superlatywach. Bardzo dobry kontakt i super podejście do sprawy. Pełne zaangażowanie w celu uzyskania satysfakcji klienta 🙂 Polecam!

Paweł Marciniak

Dziękujemy za bardzo miłą obsługę, współpracę i profesjonalizm w odpowiadaniu na nasze potrzeby!

Rafał S.

Super realizacje, na doskonałych materiałach i w nowoczesnych technologiach. Kontakt z Panią Luizą-pełen profesjonalizm. Jeśli potrzebujesz swojego lokum z ogrodem, w ciekawej lokalizacji – polecam. Ja przez cały proces budowy czułem się zaopiekowany. Wybranie Grand Project było jedną z lepszych decyzji w moim życiu.

Sławek G.