Zakończone Projekty

Osiedle Sadowa

Tarnowo Podgórne

Realizacja zakończona wiosną 2019 r.

Osiedle Sadowa


Doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi.

„Osiedle Sadowa” położone w spokojnej części Tarnowa Podgórnego, wśród zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu osiedla znajduje się nowe publiczne przedszkole, szkoła podstawowa, stadion, park oraz przystanek autobusowy.

Nasza inwestycja jest atrakcyjna także dla osób ceniących sobie aktywny tryb życia. W okolicy znajdują się liczne ścieżki spacerowe i rowerowe, Tarnowskie Termy, lodowisko, a w niedalekiej odległości piękne plaże w Lusowie, Kiekrzu i Niepruszewie.

Blisko tereny
rekreacyjne
Miejsca
postojowe
Świetna
lokalizacja

Wygodna lokalizacja dla seniorów.

Spokojna tarnowska okolica pozbawiona jest zgiełku Poznania. Dojazd do najbliższego ośrodka zdrowia zajmuje 4 minuty. Mieszkania w zabudowie parterowej oraz teren przynależny, pozbawione są schodów, a miejsca postojowe znajdują się bezpośrednio przed wejściem do budynków.

W skład osiedla wchodzi 7 nowoczesnych, dwurodzinnych domów parterowych, na działkach o powierzchni ponad 800m2.

Osiedle Sadowa

Opinie naszych Klientów


Deweloper z dużym doświadczeniem w branży nieruchomości, godny polecenia. Pani Luiza bardzo konkretna, słowna i punktualna. Mieszkanie ciekawie zaprojektowane. Jesteśmy zadowoleni.

Alicja Kandziora-Mleczak

Deweloper godny polecenia. Jestem bardzo zadowolona z jakości wykończenia mieszkania. Rozkład pomieszczeń idealny. współpraca pomiędzy kupującym a deweloperem na najwyższym poziomie. POLECAM!!!

Basia Urbaniak

Pełny profesjonalizm i bardzo dobry kontakt z deweloperem. Jestem bardzo zadowolona z mieszkania i polecam z całego serca.

Joanna Alves Santos

Świetna lokalizacja, cicho i przyjemnie, przestronne wnętrze jak na niewielki metraż

Kamil Leszczak

Mieszkanie rewelacyjnie zaprojektowane i wykończone zgodnie z projektem. Deweloper zadbał o najdrobniejsze szczegóły i wysoką jakość materiałów. Pełen profesjonalizm. Jestem baaardzo zadowolona i jak najbardziej POLECAM!!

Ligia Gołębska

Po 3 latach jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania mieszkania. Jednak co najważniejsze i raczej nie zdarza się u deweloperów to świetna obsługa po sprzedaży lokalu! Dzwoniąc z nawet najbardziej błahym problemem zawsze uzyskiwałem natychmiastową pomoc. Gorąco polecam!

Paweł Leszko

Również po współpracy z GRAND Project mogę się wyrazić w samych superlatywach. Bardzo dobry kontakt i super podejście do sprawy. Pełne zaangażowanie w celu uzyskania satysfakcji klienta 🙂 Polecam!

Paweł Marciniak

Deweloper Grand Projekt spełnił moje oczekiwania. Przede wszystkim bardzo dobry kontakt na każdym etapie budowy . Dobrze przemyślany układ pomieszczeń . Budynek dobrze ocieplony . Dom oddawany z pełną infrastrukturą wokół , co nie zawsze się zdarza u innych deweloperów.

Polecam

Henryka Gawrońska

Bardzo polecam dewelopera. Zawsze frontem do klienta, bezproblemowy kontakt, dobra jakość, przemyślane projekty.

Maciej Brusiło