Zakończone Projekty

Osiedle Sadowa

Tarnowo Podgórne

Realizacja zakończona wiosną 2019 r.

Osiedle Sadowa


Doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi.

„Osiedle Sadowa” położone w spokojnej części Tarnowa Podgórnego, wśród zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu osiedla znajduje się nowe publiczne przedszkole, szkoła podstawowa, stadion, park oraz przystanek autobusowy.

Nasza inwestycja jest atrakcyjna także dla osób ceniących sobie aktywny tryb życia. W okolicy znajdują się liczne ścieżki spacerowe i rowerowe, Tarnowskie Termy, lodowisko, a w niedalekiej odległości piękne plaże w Lusowie, Kiekrzu i Niepruszewie.

Blisko tereny
rekreacyjne
Miejsca
postojowe
Świetna
lokalizacja

Wygodna lokalizacja dla seniorów.

Spokojna tarnowska okolica pozbawiona jest zgiełku Poznania. Dojazd do najbliższego ośrodka zdrowia zajmuje 4 minuty. Mieszkania w zabudowie parterowej oraz teren przynależny, pozbawione są schodów, a miejsca postojowe znajdują się bezpośrednio przed wejściem do budynków.

W skład osiedla wchodzi 7 nowoczesnych, dwurodzinnych domów parterowych, na działkach o powierzchni ponad 800m2.

Osiedle Sadowa

Opinie naszych Klientów


Decyzję o rozpoczęciu poszukiwań naszego nowego M podjęliśmy tuż przed narodzinami córeczki, ponieważ zastanawialiśmy się, jak będziemy funkcjonować w małym mieszkaniu na 3 piętrze bloku bez windy na Ratajach. Mieszkaliśmy przy Rondzie Rataje, które po „udanym” remoncie i rozszerzeniu strefy parkowania w centrum miasta, stało się udręką dla wszystkich mieszkańców. Mieliśmy zdecydowanie dosyć. Jednego dnia robiąc porządki w szafie, trafiliśmy na foldery deweloperów, które zostały nam po wizycie na targach mieszkaniowych. Wśród nich był też prospekt Grand Project z inwestycją w Dąbrówce. Wiedzieliśmy, że wszystkie domy rozeszły się na pniu, ale stwierdziliśmy, że z pewnością szykują kolejną inwestycję. Szukaliśmy naszego kąta po obrysie dzielnicy Grunwald, weszliśmy na stronę dewelopera i była tam oferta bliźniaków w inwestycji Nowe Kotowo, co przyciągnęło naszą uwagę. Początkowo twierdziliśmy, że 83m2 to za mało, jak my się pomieścimy? Było to na początku lutego, przez tydzień chodziło to nam po głowie, a może jednak? Może warto pojechać chociaż zobaczyć, bo fajny układ, duże okna, dwa cenne miejsca parkingowe (bo na Piastowskim czasem godzinę szukaliśmy miejsca) no i wymarzony ogród. Szybkie rozeznanie w necie, udało się znaleźć filmik na YouTube z głosem Pani Luizy (o kurczę, to nasz dom!). Potem sprawy potoczyły się już bardzo szybko, na popołudnie 11 lutego umówiliśmy się na wizję lokalną, 12 lutego rano podjęliśmy decyzję o zakupie, a umowę rezerwacyjną podpisaliśmy w Walentynki. W marcu, w dniu planowanej wizyty w kancelarii notarialnej urodziła się nasza córeczka, w ciągu kilku tygodni wiedzieliśmy, że zakup większego kąta był właściwy. Mieszkamy na „Nowym Kotowie” od listopada i bardzo cenimy sobie ciszę, spokój, komfort i… rachunki, ponieważ okazało się, że zimą są na podobnym poziomie co w bloku czynsz. Co najlepsze, mieszkamy w mieście, a czujemy się trochę jak na wsi, nie jesteśmy tutaj no name. Na ulicy każdy z sąsiedztwa się przywita, zagada, a nasza roczna córeczka będzie miała co najmniej trójkę koleżanek i kolegów z sąsiedztwa w tym samym wieku.

Sandra, Laura & Łukasz

Pozostałe opinie

Deweloper z dużym doświadczeniem w branży nieruchomości, godny polecenia. Pani Luiza bardzo konkretna, słowna i punktualna. Mieszkanie ciekawie zaprojektowane. Jesteśmy zadowoleni.

Alicja Kandziora-Mleczak

Deweloper godny polecenia. Jestem bardzo zadowolona z jakości wykończenia mieszkania. Rozkład pomieszczeń idealny. współpraca pomiędzy kupującym a deweloperem na najwyższym poziomie. POLECAM!!!

Basia Urbaniak

Pełny profesjonalizm i bardzo dobry kontakt z deweloperem. Jestem bardzo zadowolona z mieszkania i polecam z całego serca.

Joanna Alves Santos

Świetna lokalizacja, cicho i przyjemnie, przestronne wnętrze jak na niewielki metraż

Kamil Leszczak

Mieszkanie rewelacyjnie zaprojektowane i wykończone zgodnie z projektem. Deweloper zadbał o najdrobniejsze szczegóły i wysoką jakość materiałów. Pełen profesjonalizm. Jestem baaardzo zadowolona i jak najbardziej POLECAM!!

Ligia Gołębska

Po 3 latach jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania mieszkania. Jednak co najważniejsze i raczej nie zdarza się u deweloperów to świetna obsługa po sprzedaży lokalu! Dzwoniąc z nawet najbardziej błahym problemem zawsze uzyskiwałem natychmiastową pomoc. Gorąco polecam!

Paweł Leszko

Również po współpracy z GRAND Project mogę się wyrazić w samych superlatywach. Bardzo dobry kontakt i super podejście do sprawy. Pełne zaangażowanie w celu uzyskania satysfakcji klienta 🙂 Polecam!

Paweł Marciniak

Deweloper Grand Projekt spełnił moje oczekiwania. Przede wszystkim bardzo dobry kontakt na każdym etapie budowy . Dobrze przemyślany układ pomieszczeń . Budynek dobrze ocieplony . Dom oddawany z pełną infrastrukturą wokół , co nie zawsze się zdarza u innych deweloperów.

Polecam

Henryka Gawrońska

Bardzo polecam dewelopera. Zawsze frontem do klienta, bezproblemowy kontakt, dobra jakość, przemyślane projekty.

Maciej Brusiło